Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Apartament na wynajem Warszawa

17 września 2020

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Luksusowy apartament na wynajem adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Duża atutem ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia jest także jego znakomita cena 2 900 złotych miesięcznie, 3 pokoje, powierzchnia 66,7 mkw. oraz położenie na I piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów (bielony dąb, marmur, granit), dzięki czemu nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament na wynajem znajduje się w 11-kondygnacyjnym wieżowcu oddanym do użytkowania w 2010 roku. Ekspozycja okien na północ.

Luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z ogromną starannością i dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: salon + 2 sypialnie + łazienka + garderoba + kuchnia + przedpokój. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością przynależne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (dodatkowo płatne). Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest chronione i monitorowane osiedle.

Luksusowy apartament do wynajmu znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji w cichej, spokojnej okolicy, nieopodal sklepów, przedszkola, szkół, przychodni lekarskiej, placu zabaw, przechowalni rowerów, lokali gastronomicznych etc. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta (kwadrans). Miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz kontaktu z przyrodą docenią pobliski park oraz las.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm. ) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm. ). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-32)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl