Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
opinie i raporty

Warszawa stale przyciąga nowych mieszkańców. Ludzie przyjeżdżają tutaj za pracą, mieszkańcy Warszawy zakładają własne rodziny i poszukują nowego miejsca do życia, rosną również standardy oraz oczekiwania kupujących. Deweloperzy jak widać, rozumieją potrzeby kupujących.


Odpowiedzią deweloperów na zainteresowanie warszawskim rynkiem mieszkaniowym są wspaniałe inwestycje, które dedykowane są różnym kupującym. Poniżej prezentujemy kilka, godnych naszym zdaniem uwagi, inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy.

NOWY MOKOTÓW
Inwestycja ta została podzielona przez dewelopera na 4 etapy. To nowoczesne osiedle jest dziełem Echo Investment. Przemyślana koncepcja architektoniczna łączy się tutaj z wysokim standardem mieszkań i apartamentów. W sumie, w 4 etapach realizacji, deweloper odda do użytku 800 mieszkań. Niewątpliwym atutem osiedla jest starannie rozplanowana zieleń z elementami małej architektury.
W 1 etapie, który został zakończony w 2014 roku, do użytku oddano 6 budynków oferujących w sumie 200 mieszkań i 6 lokali użytkowych. W maju 2016 roku zakończono realizację 2 etapu inwestycji. Powstało kolejnych 6 budynków oferujących w sumie 206 mieszkań o powierzchni od 29 do 121 metrów kwadratowych z dużymi tarasami i dachami z zielenią ekstensywną.
Obecnie realizowany jest 3 etap inwestycji, który zakłada wybudowanie 239 mieszkań o powierzchni od 34 do 104 metrów kwadratowych. Ostatni, 4 etap inwestycji zakłada oddanie do użytku 2 budynków, oferujących w sumie 45 apartamentów. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego centrum Mokotowa, co stanowi niewątpliwy atut.

OSIEDLE VERBA
Kolejną ciekawą inwestycją jest Osiedle Verba od Victoria Dom. Osiedle oferuje stosunkowo niewielkie mieszkania, które podzielone są na maksymalnie dużą ilość pokoi. Dla wielu osób to bardzo duży atut. Dla przykładu – mieszkanie o powierzchni niecałych 58 metrów kwadratowych zostało podzielone na 4 komfortowe pokoje. Bardzo dużym plusem jest tutaj dobra komunikacja z centrum miasta. Mieszkania dostępne są w programie Mieszkanie dla Młodych. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w balkon albo ogródek. Do dyspozycji mieszkańców są ponadto cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie. Osiedle znajduje się niedaleko Saskiej Kępy, Parku Skaryszewskiego oraz Stadionu Narodowego. Taka lokalizacja jest bardzo atrakcyjna dla wielu mieszkańców stolicy. Osiedle Verba oferuje ciszę, spokój i prywatność, a równocześnie bardzo bogatą infrastrukturę i bliskość centrum.

YOUNG CITY II
Young City II to nowoczesne osiedle spod szyldu ROBYG. Osiedle zostało stworzone z myślą o młodych, dynamicznych mieszkańcach. Deweloper zadbał o dobre wykończenie – do budowy osiedla użyto wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Nowoczesna forma architektoniczna jest naprawdę godna uwagi. Dużym atutem jest tutaj bogata infrastruktura i łatwy dojazd do centrum miasta. Osiedle znajduje się na Bemowie, gdzie mieszkańcy mają zapewniony dostęp do dużej liczby terenów rekreacyjnych. Mieszkania zasługują tu na miano prawdziwych apartamentów. Na uwagę zasługują wysokie na 2,7 metra sufity. Mieszkania wyposażone są ponadto w przestronne balkony. Do budowy osiedla wykorzystano ekologiczne rozwiązania, co czyni tę inwestycję jeszcze bardziej godną uwagi.
Warszawa stale rozwija swoją ofertę mieszkaniową. Ludzi, którzy wiążą z tym miastem swoją przyszłość stale przybywa. Nie dziwi więc fakt, że deweloperzy upatrzyli sobie właśnie to miasto pod swoje inwestycje. Co warto zaznaczyć – każda z tych inwestycji posiada swój niepowtarzalny charakter i różni się pod pewnymi względami od pozostałych, co sprawia, że każda osoba poszukująca mieszkania znajdzie tu takie, które spełni jej indywidualne oczekiwania.

Magdalena Paluch
Dział Analiz WGN

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl