Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
opinie i raporty

Propozycje rynkowe mieszkań 3-pokojowych prezentuje portal nieruchomości Dompress.pl           Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp – Mieszkania trzypokojowe, znajdujące się w naszej ofercie zaczynają się średnio od około 50-54 m kw., przy czym w niektórych projektach dostępne są mieszkania z trzema pokojami już o pow. 44-48 m kw. Takie lokale można kupić w cenie bardzo zbliżonej do mieszkań dwupokojowych. Ich cena zależy od lokalizacji i waha się od 4400 zł/m kw. w Osiedlu Przy Srebrnej w Gdańsku do 7400 zł/m kw. w Osiedlu Przy Promenadzie w Warszawie.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord

Najmniejsze trzypokojowe mieszkanie na osiedlu 2 Potoki w Gdańsku liczy 46 m kw. Nieco większe, 48-metrowe lokale dostępne są w stołecznym Śródmieściu Wilanów. 55-metrowe trójki można obecnie nabyć w inwestycji Neptun II w podwarszawskich Ząbkach oraz w osiedlu Ku Słońcu w Szczecinie, 57-metrowe natomiast w Tęczowym Lesie w Olsztynie. Od 62 m kw. mają trzypokojowe mieszkania w warszawskim Brzozowym Zakątku oraz w łódzkim projekcie City Park. We wszystkich inwestycjach na klientów czekają ciekawe promocje. Przykładowo, w Olsztynie trzypokojowe mieszkania dostępne są w cenie od ponad 244 tys. zł, a zakup podobnego lokum w Ząbkach to wydatek zaledwie 271,9 tys. zł.

Adrian Potoczek, dyrektor sprzedaży w Wawel Service

Trzypokojowe mieszkania, jakie oferujemy w naszych inwestycjach jest szeroki, ich metraż zaczyna się od niespełna 40 m kw., a kończy na prawie 80 m kw. Najmniejsze z nich, o powierzchni 38 m kw. mamy w sprzedaży w powstającej w Krakowie inwestycji Białoprądnicka w cenie ok. 6800 zł/m kw. Z kolei trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Piasta Park można kupić w kwocie od 4400 zł za m kw.
W Warszawie najmniejsze trójki, o metrażu 49 m kw., w cenie 7600 zł/m kw. dostępne są w projekcie Przy Solipskiej. W Wizji Mokotów za metr kwadratowy w mieszkaniu trzypokojowym trzeba zapłacić 8100 zł/m kw.
Najtańsze mieszkania trzypokojowe mamy w małopolskiej inwestycji Pod Sekwojami, ich cena wynosi 3100 zł/m kw.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska

Najmniejsze mieszkania trzypokojowe w inwestycji Kolska w Warszawie posiadają powierzchnię ok. 50 m kw. W osiedlu Księżycowa 60 na Bielanach dostępne są trójki o metrażu 57 m kw. w cenie 369 tys. zł.

Marcin Liberski, dyrektor sprzedaży i marketingu w Atlas Estates

Mieszkania trzypokojowe oferujemy w dwóch inwestycjach w Warszawie.
Duży wybór trójek mamy na Żoliborzu w 2. etapie osiedla Apartamenty Krasińskiego, które zostało zaprojektowane przez renomowaną pracownię Kuryłowicz & Associates. Właśnie rozpoczęło się wznoszenie budynku, w którym przed końcem 2017 roku powstanie 45 mieszkań trzypokojowych. Najmniejsza trójka ma metraż 46 m kw., a ceny takich mieszkań zaczynają się od 7900 zł za m kw.
W budynku ConceptHouse Mokotów mamy ostatnie trzypokojowe mieszkanie, które oferujemy z wykończeniem i częściowym umeblowaniem w cenie 10500 zł za m kw.

Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic

W warszawskiej inwestycji Hubertus mamy w sprzedaży kilka niedużych mieszkań trzypokojowych o powierzchni 56 m kw. Większość lokali z trzema pokojami w tym projekcie ma metraż 60 – 80 m kw. a nawet większy. W inwestycji Wolne Miasto w Gdańsku najmniejsze mieszkania trzypokojowe mają powierzchnię 53 m kw., a największe dostępne w tym osiedlu 73 m kw.

Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży Grupy Kapitałowej Euro Styl

W ofercie w Osiedlu Brama Żuław w Pruszczu Gdańskim najmniejsze trzypokojowe mieszkania, mają powierzchnię 63 m kw. Można je kupić w cenie od 4 370 zł/ m kw.
W inwestycji Impuls w gdańskiej Zaspie trójki o metrażu od 56 m kw. dostępne są w cenie od 6 170 zł/m kw. W osiedlu Idea, które zlokalizowane jest w centralnej części Trójmiasta trzy pokoje o powierzchni od 58 m kw. klienci mogą nabyć w cenie od 6395 zł/ m kw.
Osiedle Cytrusowe zlokalizowane w Gdańsku-Łostowicach/Kowalach oferuje 52-54 metrowe trójki w kwocie od 4 185 zł/m kw., a w Nowym Horyzoncie talie lokale można kupić w cenie od 3 878 zł/m kw.
W Gdyni trzypokojowe mieszkania o powierzchni od 66 m kw. w inwestycji Apartamenty Conrada są w sprzedaży od 5550 zł/m kw., a w osiedlu Nowe Morskie trzy pokoje o wielkości od 57 m kw. można nabyć w cenie od 5150 zł/m kw.

Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest

W inwestycji Na Sokratesa na warszawskich Bielanach najmniejsze mieszkania trzypokojowe oferujemy Metraże tego typu lokali zaczynają się od 54 m kw. Najtańsza trójka, jaka znajduje się w ofercie kosztuje ponad 390 tys. zł brutto. Z kolei na Żoliborzu, w oddanym właśnie osiedlu Krasińskiego 58 można kupić mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 59 m kw. za ponad 436 tys. zł.
W projekcie Monte Verdi w warszawskiej dzielnicy Włochy, w którym właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż, mamy najmniejsze trójki o metrażu 53 m kw. w cenie od ponad 336 tys. zł.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

W ofercie J.W. Construction klienci znajdą m.in. trzypokojowe mieszkania w inwestycjach zlokalizowanych w warszawskiej Woli i Białołęce oraz w projektach, które prowadzimy w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, czy Gdyni. Przykładowo, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni do 50 m kw. w osiedlu Zielona Dolina w Warszawie kosztuje ok. 290 tys. zł, a w inwestycji Nowe Tysiąclecie w Katowicach ok. 280 tys. zł.

Maria Doerre, dyrektor sprzedaży i marketingu w Activ Investment

Najmniejsze trójki w naszej ofercie to mieszkania o metrażu 47 m kw. z aneksem kuchennym. Ceny są zróżnicowane w zależności od inwestycji, np. w osiedlu przy ulicy Banacha w Krakowie mieszkania trzypokojowe można kupić w cenie od 5200 zł / m kw.

Katarzyna Pietrzak, dyrektor sprzedaży i marketingu w Victoria Dom S.A.

W warszawskiej inwestycji Osiedle Classic najmniejsze mieszkania trzypokojowe zaczynają się od 46 m kw. w cenie od 281 tys. zł. Będzie w nich można zamieszkać w trzecim kwartale br. W Osiedlu Classic III zlokalizowanym przy ulicy Modlińskiej w Warszawie mieszkania z trzema pokojami oferujemy w cenie od 256 tys. zł.
W Osiedlu Viva Garden 2 trójki o powierzchni 42 m kw. można kupić w cenie od 228 tys. zł.
W ofercie warszawskiego osiedla Przy Parku można znaleźć trzypokojowe mieszkania, liczące od 42 m kw. od 292 tys. zł. Przykładowo 50 metrową trójkę z ogródkiem wielkości 89 m kw. można kupić w kwocie 346 tys. zł.

Aneta Zdulska, dyrektor ds. sprzedaży w WAN S.A.

W inwestycji Apartamenty Wielicka w Krakowie w pierwszym etapie projektu najmniejsze mieszkanie trzypokojowe ma 52 m kw., a w drugim 54 m kw. Ceny mieszkań z trzema pokojami zaczynają się od 322 tys. zł, a najtańsze w przeliczeniu za metr kosztuje 5045 zł.

Jarosław Jankowski, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa

W projekcie Miasto Wola metraże mieszkań trzypokojowych zaczynają się od 52 m kw., a w Stacji Kazimierz najmniejsze trójki liczą 55 m kw. Ceny ofertowe metra kwadratowego w lokalach tej z kategorii w naszych inwestycjach rozpoczynają się od ok. 7 tys. zł/m kw.

Piotr Wiak, wiceprezes zarządu ds. handlowych w Rafin

Najtańsze mieszkanie trzypokojowe oferujemy w Dobrym Osiedlu we Wrocławiu w cenie 4699 zł/m kw. z dwoma miejscami postojowymi gratis. W Kępie Mieszczańskiej najmniejsze mieszkania trzypokojowe mają powierzchnię 47 m kw. i są oferowane w kwocie od 5868 zł/m kw. W inwestycji Wybrzeże Reymonta najmniejszy metraż trójek to 47 m kw, a ich ceny zaczynają się od 5768 zł/m kw. Natomiast w inwestycji Złota Podkowa, która mieści się we wrocławskich Krzykach, trzypokojowe mieszkania można nabyć za 5199 zł/m kw.

Kamil Niedźwiedzki

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl