Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
opinie i raporty

xfrjfrjnhW Warszawie za małe mieszkanie 2-pokojowe zapłacimy 300 tys. zł. Na obrzeżach miasta w tej kwocie kupimy od dewelopera o wiele większe i wygodniejsze mieszkanie.

 

Za kwotę 300 tysięcy złotych nie znajdziemy zbyt dużego mieszkania w centralnych dzielnicach w stolicy. Taka kwota wystarczy co najwyżej na 30- 40-metrowe mieszkanie.

 

Jednak jeżeli potrzebujemy większego mieszkania, a dysponujemy kwotą do 300 tysięcy złotych musimy zacząć przeglądać oferty warszawskiej Białołęki. W tej dzielnicy za taką sumę możemy dostać ponad 60-metrowe mieszkanie. Białołęka należy do najtańszych w mieście. W nowych osiedlach, reprezentujących przeważnie segment popularny, projektowane są na ogół niewielkie, kompaktowe mieszkania.

 

Na Rogatkach również nie będziemy mieć większego kłopotu ze znalezieniem wygodnego mieszkania o przyzwoitym metrażu.

 

Inwestycje w miejscowościach podwarszawskich, które są coraz lepiej skomunikowane ze stolicą, cieszą się dużym zainteresowaniem właśnie ze względu na kusząco niskie stawki. W cenie mieszkania w centrum Warszawy można w nich często kupić dwa razy większe mieszkanie.
Najistotniejsze, żeby znaleźć inwestycję w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych lub w zasięgu stołecznej komunikacji miejskiej. Plusem wyboru lokalizacji podwarszawskiej są także niższe koszty życia i utrzymania nieruchomości.

 

Jak wynika z danych portalu nieruchomości Dompress.pl, w Łomiankach, które sąsiadują ze stolicą można kupić w omawianej przez nas kwocie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni około 55 metrów kwadratowych.

 

W miejscowości Piastów w kompleksie Rezydencja Kościuszki w cenie 282 tys. zł kupimy nawet mieszkanie o powierzchni 80 metrów. Inwestycja jest już gotowa, a w jej sąsiedztwie znajduje się przystanek SKM-ki. W ofercie zostało kilka ostatnich mieszkań. W kwocie 329 tys. zł można też jeszcze kupić lokal z antresolą o łącznym metrażu 86 mkw.

 

Mieszkań w podobnych cenach i metrażach możemy też szukać w: Piasecznie, Otwocku, Pruszkowie lub Grodzisku Mazowieckim.
Jeszcze tańsze nowe mieszkania, w cenie dochodzącej do zaledwie 4 tysięcy zł za metr, kupimy w miejscowościach takich jak Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, czy Brwinów.

 

Autor: Barc Warszawa SA.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl