Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

SM126-806Mieszkanie na Bemowie w Warszawie na sprzedaż.

Rewelacyjne NOWE 3 pokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, która umożliwia mieszkańcom sprawne poruszanie się w obrębie niemal całego miasta. W niedalekiej przyszłości w tej okolicy przewidziana jest budowa linii metra, co dodatkowo jeszcze usprawni komunikację. Niewątpliwym atutem jest także niedalekie sąsiedztwo dużych centrów handlowych Wola Park oraz Tesco.

Mieszkania o podwyższonym standardzie, składa się z trzech pokoi( 16, 11, 10 mkw), zamykana osobna kuchnia (8 mkw), ogród zimowy i balkon.

W pokojach na podłodze parkiet egzotyczny, w przedpokoju, kuchni i łazience marmur. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska i dwa miejsca postojowe w parkingu podziemnym dodatkowo płatne. Mieszkanie w dobrym stanie, gotowe do wprowadzenia. osiedle składa się z dwupiętrowych i trzypiętrowych budynków wyposażonych w windy. Pod każdym budynkiem zlokalizowany jest garaż podziemny.

Zaproponuj swoją cenę!

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent: Andrzej Stankiewicz, tel: 668 820 559.

Kontakt:
Tel.: 668 820 559
Tel. kom.: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Powierzchnia całkowita: 65,78 m2
Rok budowy: 2008
Cena: 509.000 PLN

Nr oferty: SM126-806

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

 

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl