Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-1102Mieszkanie w Warszawie na sprzedaż.

Wyjątkowy apartament o powierzchni 130,51 mkw, położony na prestiżowym osiedlu Marina w samym sercu Warszawy. Ten fantastyczny apartament posiada piękny widok na patio( patrz zdjęcia) oraz mieszkanie jest do własnej aranżacji co podkreśla jego wyjątkowości. Do każdego pokoju jest doprowadzona instalacja pod klimatyzację.

Czteropokojowy apartament usytuowany jest na piątym pietrze, do którego przynależy 55 metrowy taras około 44 metrowy ogród. Bardzo dobry rozkład z wyraźnym podziałem na część gościnną i prywatną, sprawiają, że codzienne użytkowanie tego mieszkania staje się prawdziwą przyjemnością.
Osiedle jest całkowicie zagospodarowane, posiada pełną infrastrukturę. Na terenie osiedla Marina działają liczne sklepy, kawiarnie, restauracje oraz punkty usługowe. Budynek został oddany do użytku w 2007 r. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany całodobowo, w środku znajduje się bardzo ładnie zagospodarowane, duże patio.

Zaproponuj swoją cenę!

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Liczba pokoi: 4
Ogrzewanie: C.O.
Powierzchnia całkowita: 130,51 m2
Rok budowy: 2007
Cena: 1.299.000 PLN

Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent:
Andrzej Stankiewicz
tel: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Nr oferty: SM126-1102

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl