Mieszkanie na Mokotowie w Warszawie.
Rewelacyjna, Ciche, kawalerka po kapitalnym remoncie na parterze, położone w spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, dogodna komunikacja, tylko 100m do przystanku tramwajowego i autobusowego, około 10 min. tramwajem do Centrum. Mieszkanie o ekspozycji wschodniej, czynsz około 300 zł. Duży pokój o powierzchni ok. 18 mkw. Na podłogach parkiet, w kuchni i łazience glazura i terakota. Mieszkanie nie wymaga żadnego nakładu finansowego, idealne pod wynajem, bardzo dobra lokalizacja.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja( dużo zieleni i świetna infrastruktura). W pobliżu znajduje się żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, szpital MSWIA, restauracje, liczne sklepy osiedlowe, cukiernia, apteka, metro, przystanek autobusowy i tramwajowy. Główne atuty nieruchomości to świetna lokalizacja, dobra cena, możliwość własnej aranżacji. Cena do negocjacji.
Kontakt:
Tel.: 668 820 559
Tel. kom.: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl
Powierzchnia całkowita: 31,64 m2
Rok budowy: 1950
Cena: 249.000 PLN
Nr oferty: SM126-442
„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/