Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

SM126-985Mieszkanie na Mokotowie w Warszawie.

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie w Warszawie (Mokotów -Stegny). Mieszkanie jest widne, okna wychodzą na dwie strony, trzy pokoje ( 15; 10 ; 8m2)z widną kuchnią, z balkonem 55 m2. Osiedle znajduje się w otoczeniu dużej ilości zieleni. Mieszkanie jest na pierwszym piętrze, w bloku jest winda. Kuchnia całkowicie umeblowana, w przedpokoju szafa. Jest licznik gazowy oddzielnie się płaci za gaz, oddzielnie za elektryczność i są liczniki za wodę. Bardzo dobra komunikacja -dobry dojazd we wszystkich kierunków Warszawy- szybkie autobusy, bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu duży wybór punktów usługowo-handlowych, blisko przystanek autobusowy.

W pobliżu znajdują się sklepy, poczta, apteka, szkoły, przedszkola, tor łyżwiarski Stegny oraz centrum handlowe Sadyba Bestmall. Spokojna i cicha okolica.

Polecam i zapraszam do oglądania
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent:
Renata Pieniążek, tel: 668 861 043.

Powierzchnia całkowita: 55,00 m2
Rok budowy: 1974
Cena: 365.000 PLN

Nr oferty: SM126-985

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl