Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wuwuaLuksusowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu wybudowanym w 2009 roku.Budynek jest z recepcją i całodobowym monitoringiem.Doskonała komunikacja z centrum . Nowoczesna aranżacja lokalu zyskana została dzięki zastosowaniu profesjonalnych rozwiązań zgodnie z projektem wykonanym przez projektanta aranżacji wnętrz.
Elementy wykończeniowe zostały starannie dobrane celem uzyskania poczucia komfortu i wygody. W salonie stworzona została możliwość wybudowania tradycyjnego kominka.

Dwa miejsca postojowe(obok siebie) w wielostanowiskowym garażu podziemnym, do nabycia w cenie 35 tys. zł za sztukę.

Miejsce świetnie skomunikowane z całą Warszawą – obok pętla autobusowa i tramwajowa. W pełni rozwinięta jest infrastruktura usługowa, w pobliżu apteka, poczta, bank, żłobek, bazarek osiedlowy, kawiarenki, szkoła podstawowa. W odległości 500m Galeria Mokotów, w dalszej odległości zespół rekreacyjny Warszawianka, korty tenisowe, pełnowymiarowy basen , duża dobrze wyposażona siłownia.

Nr oferty: SM126-353

Powierzchnia całkowita: 89,95 m2
Rok budowy: 2009
Cena: 1.029.000 PLN

Kontakt:
Tel.: 668 820 559
Tel. kom.: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl