Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

SM126-798Apartament na sprzedaż w Warszawie.

Jedyny w swoim rodzaju ekskluzywny apartament z 30 metrowym tarasem w najbardziej poszukiwanej lokalizacji w Warszawie tuz u stóp Parku. Oferta dla osób wymagających, ceniących wysoki komfort życia.
Ten około 90 metrowy apartament zlokalizowany jest w nowoczesnym budynku, wyposażonym w recepcję oraz miejsce postojowe w podziemiach budynku. Stąd spacer do parku zajmuje zaledwie 2 minuty. Wszystko znajduje się tu na wyciągnięcie ręki: dobre sklepy, banki, urzędy, szkoły wyższe, przedszkola itp.
W skład tego wyjątkowego lokum wchodzą: przestronny salon z wystawą okien na taras, otwarta kuchnia w zabudowie wyposażony w sprzęt AGD (wszystko w cenie),gabinet, dwie sypialnie (z przestronną garderobą), łazienka w ciepłych barwach z przestronną wanną. W cenie zostaje pełne wyposażenie tak jak na zdjęciach.
Dla zdecydowanego klienta będziemy negocjować najlepsze warunki cenowe.

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent:
Andrzej Stankiewicz, tel: 668 820 559; e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Nr oferty: SM126-798

Powierzchnia całkowita: 86,00 m2
Rok budowy: 2004
Cena: 1.199.000 PLN

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

 

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl