Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Rewelacyjne w jedyny w swoim rodzaju ekskluzywne mieszkanie z dużym balkonem (8,90 m2) w najbardziej rozwijającej się lokalizacji w Warszawie. Oferta dla osób wymagających, ceniących wysoki komfort życia i dobrą jakość.

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone jest na zamkniętym osiedlu w pobliżu dużych arterii komunikacyjnych, która umożliwia mieszkańcom sprawne poruszanie się w obrębie niemal całego miasta.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończone materiałami dobrej jakości. Okna plastikowe. W pokojach na podłodze panele wysokiej klasy twardości, na ścianach gładzie gipsowe. W łazience glazura i terakota nowego typu .

W cenie mieszkania jest jedno miejsce postojowe pod budynkiem i komórka lokatorska. Istnieje możliwość dokupienia drugiego miejsca postojowego za 20 000 zł.

Budynek usytuowany jest w sercu Skoroszy. W pobliżu: szkoły, przedszkola, sklepy, poczta, przystanek autobusowy łączący okolicę z różnymi dzielnicami Warszawy. Bardzo dobre połączenie z Centrum – blisko do stacji PKP Warszawa Ursus (12-15 minut kolejką do Centrum), jeszcze bliżej przystanek komunikacji miejskiej np. linia 517 (25min do Śródmieścia).

Zaproponuj swoją cenę!

Zapewniamy pełną obsługę przy pozyskaniu kredytu na zakup tej nieruchomości.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.

Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.
Najlepszych informacji udzieli Państwu agent: Andrzej Stankiewicz, tel: 668 820 559.

Powierzchnia całkowita: 75,00 m2
Cena/m2: 7400.00 PLN
Cena: 555.000 PLN
Nr oferty: SM126-980

Kontakt:
Tel.: 668 820 559
Tel. kom.: 668 820 559
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

„/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.”/

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl