Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

WM126-871Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 107 mkw w kameralnym budynku na Sadybie w dzielnicy Mokotów. Budynek 3-piętrowy z końca lat 80-tych, znajduje się w osiedlu zamkniętym przy skrzyżowaniu ul. Sobieskiego z Nałęczowską, ze znakomitą komunikacją miejską autobusem i szybkim dojazdem do centrum miasta.

Mieszkanie umeblowane. Posiada duży salon, w pełni wyposażoną kuchnię, 2 sypialnie oraz 2 łazienki. Dodatkowy atut stanowi miejsce parkingowe w garażu samodzielnym. Do wynajęcia na cel mieszkalny dla rodziny z dziećmi.

W pobliżu są m. in. sklepy, restauracje, centrum handlowe Sadyba Best Mall, bazarek, lecznica, tor łyżwiarski oraz centrum medyczne. Cena wynajmu netto opłaty licznikowe za prąd. Agent opiekujący się tą ofertą: Manuel Ruiz; tel. 668 598 615. Zaproponuj swoją cenę!

Liczba pokoi: 3
Powierzchnia całkowita: 107,00 m2
Cena m/c: 3.500 PLN
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl