Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

WM126-713

Mieszkanie w Warszawie na wynajem.

Atrakcyjne mieszkanie na parterze o powierzchni 127 mkw w wolnostojącym domu w dzielnicy Wawer w Warszawie. Dom znajduje się w spokojnej zielonej okolicy, w pobliżu lasu i ze znakomitą komunikacją miejską do centrum Warszawy samochodem, autobusem lub kolejką (9 minut spacerkiem do najbliższego przystanku WKD).

Budynek czterokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony. Mieszkanie jest nieumeblowane, posiada 4 pokoje, duży widny salon z otwartą wyposażoną kuchnią. Z salonu jest bezpośrednie wyjście na taras i do zadbanego i relaksującego ogrodu o ok. 750 mkw. W budynku dodatkowo jest duża łazienka. Miejsce postojowe w posesji na 3 samochody oraz możliwość parkowania w garażu podziemnym za dodatkową opłatą. W pobliżu jest m. in. szkoła, przedszkola, dom kultury, sklepy i las na relaksujące spacery.

W budynku dostępne są wszystkie media (gaz, woda, prąd). Do każdego pokoju jest doprowadzona woda oraz gaz, idealnie na gabinet lekarski, punkt przedszkolny lub na biuro.

Powierzchnia całkowita: 127,00 m2
Rok budowy 2010
Cena/mc: 2.700 PLN

Kontakt:
Tel.: 668 598 615
Tel. kom.: 668 598 615
e-mail: m.ruiz@wgn.pl

Nr oferty: WM126-713

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl