Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

nowoczesne wnętrze salonu w mieszkaniu do wynajęcia Warszawa

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie (mazowieckie). Mieszkanie do wynajmu olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki.Ekspozycja okien w kierunku południowym. Nowi najemcy mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1950 roku o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład 2 pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, I piętrze. Mieszkanie do wynajęcia zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 2 700 złotych miesięcznie oraz komfortową powierzchnię 31,1 m2.

Mieszkanie od wynajęcia Warszawa znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w sercu stolicy, tuż przy Krakowskim Przedmieściu, wyższej uczelni, stacji metra oraz przepięknych bulwarach wiślanych. Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Warszawa zaaranżowane niezwykle estetycznie, nowocześnie i z wyczuciem dobrego gustu. Mieszkanie na wynajem Warszawa tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój
– salon
– sypialnia
– łazienka
– kuchnia.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. (011-28)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl