Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5587-1Warszawa, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Słoneczne mieszkanie o powierzchni 75 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 2 700 zł/m-c. Mieszkanie jasne i ciche na zamkniętym osiedlu, wschód-zachód.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– 2 sypialnie

– 2 łazienki

– przedpokój

Na życzenie istnieje możliwość umeblowania (łóżka, kanapa, meble Ikea z biurkiem). W przedpokojach szafy wnękowe, balkon ok. 6m2 z widokiem na podwórko i plac zabaw; miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Cena: 2700 zł. Najemca opłacać będzie koszty zużycia mediów (zaliczki na wodę, ogrzewanie, zużycie energii elektrycznej itp). Kaucja 1-miesięczna. Ciekawa okolica: Blisko do terenów rekreacyjnych i obiektów sportowych. W niedalekiej odległości boiska piłkarskie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, hala sportowa z siłownią, basen, fitness.

W pobliżu Fort Bema – idealny do uprawiania joggingu czy wycieczki rowerowe. Dodatkowo blisko do CH Carrefour z kompleksem kinowo-rozrywkowym, kręgielnią i ofertą restauracyjną.

Dogodny punkt komunikacyjny – niedaleko przystanki autobusowe i tramwajowe. (126-5587)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl