Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2956-2Do sprzedaży słoneczne, spokojne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,62 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 385 000 zł. Można korzystać z bezpłatnego Internetu Bemowo.Net.

Rozkład pomieszczeń:

– kuchnia

– przedpokój

salon

– loggia

– średni pokój

– mniejszy pokój

– łazienka

– wc

– piwnica.

Blok ocieplony z jasną elewacja, wymienione media, czysta klatka schodowa z domofonem. Okolica w luźnej zabudowie, wokół dużo zieleni. Miejsca parkingowe przy domu. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie takich ulic jak Górczewska (szybki dojazd do centrum) i Powstańców Śląskich a także trasy S8. W najbliższej okolicy bloku znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, plac zabaw, poczta, apteka, liczne sklepy, Park Górczewska z amfiteatrem, parking strzeżony, Tesco24h, pętla tramwajowa oraz autobusowa, przychodnia. Można korzystać z bezpłatnego Internetu Bemowo.Net. (126-2956)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl