Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

21 listopada 2015

126-5432-4Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjnie mieszkanie o powierzchni 81 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1992 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 497 000 zł. Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w kameralnym bloku (8 mieszkań) na osiedlu domków jednorodzinnych.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– kuchnia

– 3 balkony

– 3 sypialnie

– łazienka

– przedpokój

Spiżarka na klatce schodowej, na której na każdym piętrze mieszczą się tylko dwa mieszkania oraz dużą piwnicę. W mieszkaniu w pokojach oraz przedpokoju znajduję się parkiet drewniany w dobrym stanie. Mieszkanie posiada bardzo ciekawy układ, dający duże możliwości aranżacyjne.

W zeszłym roku w mieszkaniu wymieniono okna na nowe, plastikowe w kolorze brązowym drewnopodobnym oraz został wykonany generalny remont budynku tj. ocieplenie budynku, modernizacja dachu, wymiana orynnowania, wymiana płytek na balkonach, wymiana rur w pionach. Teren bloku jest ogrodzony z dużą ilością miejsc parkingowych dla mieszkańców i gości. Okolica jest zielona, bardzo cicha i spokojna. Niedaleko znajduje się szkoła podstawowa, do której dziecko dotrze w ciągu 5 minut bez przechodzenia przez jakąkolwiek ulicę. W okolicy jest dużo sklepów i lokali usługowych (centrum handlowe, bazarek, apteki, McDonald). (126-5432)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl