Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-5597-3Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 595 000 zł. Mieszkanie rozkładowe.

Rozmieszczenie pokoi:

salon

– 3 sypialnie

– loggia

– kuchnia

– łazienka

– hol

– przedpokój

Budynek mieszkalno-usługowy z garażami podziemnymi. Mieszkanie urządzone, z budowanymi szafami i klimatyzacją. Mieszkanie ciche, ciepłe, przestrzenne, jasne i przytulne o ciekawym układzie pomieszczeń dające duże możliwości aranżacyjne. Centralnie zlokalizowany salon o powierzchni 22,7 m2 z bezpośrednim wyjściem na zabudowaną loggię, otwarty na kuchnię i hol.

Trzy sypialnie o powierzchniach 10,4m2 ; 9,9 m2 oraz 9,6 m2. Kuchnia o powierzchni 11,3 m2 w pełni wyposażona w zabudowę kuchenną wraz ze sprzętem AGD. Hol o łącznej powierzchni 12,7 m2 z zabudowanymi szafami wnękowymi. Przedpokój o powierzchni 3,1 m2. Łazienka 4,0 m2 z wanną i kabiną prysznicową. WC osobno o powierzchni 2,2 m2. W pokojach na podłodze panele, w kuchni, holu, łazience i WC terakota. Okna drewniane nowego typu trójszybowe. Ekspozycja okien wchód i zachód. W mieszkaniu została zainstalowana klimatyzacja. Drzwi wejściowe antywłamaniowe. Koszty eksploatacyjne z FR 670 zł / miesięcznie. Apartamentowiec 5 piętrowy z windą , wybudowany z cegły w 2000 roku położony w centralnej części Bemowa na wysokości Placu Kasztelańskiego pomiędzy Urzędem Dzielnicy Bemowo a Halą Wola. Teren wokół budynku dobrze utrzymany zagospodarowany zielenią, miejscami postojowymi i monitoringiem. Idealna lokalizacja – bliskość centrum Warszawy, dogodne połączenie z centrum miasta dzięki licznym ciągom komunikacyjnym o dużej przepustowości, dobrze rozbudowana komunikacja miejska- autobusy, tramwaje w niedalekiej przyszłości Metro. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – w sąsiedztwie Park Górczewska, liczne place zabaw i skwery spacerowe. Bogata i dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowa oraz centra i galerie handlowe, placówki oświatowe i kulturalne, liczne punkty opieki medycznej. (126-5597)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl