Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-935-6Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie dla osób szukających komfortu i wygód. Mieszkanie ma powierzchnię 131 m2 i położone jest na IV piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 712 800 zł. Oferta dewelopera. Kupujący nie płaci podatku pcc. Fantastyczne, rozkładowe, ciche mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym, strzeżonym, ogrodzonym osiedlu z luźną zabudową. Dopływ światła zapewniają olbrzymie, 5-ciokomorowe okna. Lokal daje duże możliwości aranżacji. Większość ścian wewnętrznych można przestawiać co daje możliwość dostosowania lokalu do własnych potrzeb. Osiedle składa się z 9-ciu bloków luźno rozstawianych po dużej działce. Budynki wybudowano i wykończono w bardzo wysokim standardzie. Partery zostały podwyższone tak, aby przechodnie nie zaglądali do mieszkań. Bloki są 3-piętrowe, każdy wyposażony w nowoczesną windę. Istnieje możliwość kupna miejsca postojowego w parkingu podziemnym i komórki lokatorskiej.

Ważnym atutem nieruchomości jest nowoczesna architektura i dostosowana do osób niepełnosprawnych (wózki inwalidzkie) oraz rodzin z małymi dziećmi (wózki dla dzieci). Nie ma tu bowiem żadnych przeszkód typu progi, pod które nie można podjechać, korytarze są szerokie.

Na osiedlu do dyspozycji mieszkańców są: bezpłatne miejsca parkingowe naziemne, boisko do siatkówki, miejsce do grillowania z przygotowanym, murowanym grillem, duży plac zabaw dla dzieci, zielone, zadrzewione alejki z ławkami. Cały teren jest ogrodzony i strzeżony. W okolicy jak i w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tylko domki jednorodzinne. Miejscowy plan zagospodarowania przewiduje dla najbliższych działem zabudowę jednorodzinną. Osiedle położone w pobliżu trasy S8, którą szybko można dostać się do zajezdni Górczewska skąd odchodzą: autobusy:105, 109, 122, 149, 154, 189, tramwaje:8, 10, 26. Blisko przebiega również ul. Połczyńska i Lazurowa skąd można się dostać do: Pałac Kultury: 23 min. linią Plac Bankowy: 22 min. linią 26. Nowa stacja metra przy Kasprzaka: 12 min. linią 105. W pobliżu (ok. 3 km.) planowana końcowa stacja drugiej linii metra. Od czerwca z osiedla będzie odchodził nowy autobus do Ciepłowni Wola. Odległości do: najbliższej szkoły podstawowej – 4,1 km (szkoła podstawowa nr 306 ul. Tkaczy 27). Najbliższe gimnazjum – 4,1 km (gimnazjum nr 81 im. prof. Witolda Doroszewskiego ul. Rozłogi 10), supermarket – 2,6 km (Tesco ul. Połczyńska 121), kino – 6 km (Multikino – Wola Park ul. Górczewska 124), przychodnia – 4,8 km (Przychodnia lekarska ul. Czumy 1). PROMOCJA do końca marca. Bezpłatne konsultacje z architektem wnętrz i projekt koncepcyjny gratis. (126-935)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl