Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie liczące 53 metrów kwadratowych powierzchni położone na II pietrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 360 000 zł. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne, ciche, rozkładowe.

Rozmieszczenie pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– balkon

Mieszkanie jest bardzo ciche pomimo świetnej lokalizacji (blisko wszystkiego: przystanki autobusowe, tramwajowe, sklepy, apteki, przychodnie, pralnie, etc.). W kuchni i łazience na ścianach kafelki na podłodze terakota. W pokojach i przedpokoju panele. W przedpokoju została zabudowana ogromna szafa z przesuwanymi drzwiami (cztery skrzydła). We wszystkich oknach nowe żaluzje. Kuchnia jest połączona z dużym pokojem, ale w razie potrzeby można ponownie oddzielić kuchnię ścianą, albo w istniejący otwór wstawić podwójne drzwi. Istnieje możliwość dokupienia miejsca w podziemnym garażu (pod budynkiem) oraz dużej piwnicy za dodatkową opłatą. (126-6065)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl