Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż WarszawaWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 573 000 zł. Mieszkanie z cudowną panoramą (widok w kierunku centrum Warszawy), bardzo ciche (oddalone zarówno od S8 jak i ul. Górczewskiej), zielona okolica

Osiedle jest pół-zamknięte (szlaban dla samochodów i ogrodzenie dla placu zabaw) z całodobowym monitoringiem kamer i ochroną na miejscu. Na terenie osiedla, po za garażem, jest po nad 100 miejsc do parkowania jedynie dla mieszkańców osiedla. Winda dojeżdża do poziomu garażu.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– garderoba
– balkon

Piwnica 3m2. Miejsce garażowe płatne dodatkowo 25 000 zł. Mieszkanie dwustronne od strony wschodniej kuchnia i salon z widokiem na pas zieleni i centrum Warszawy. Od strony zachodniej 2 sypialnie. W cenie pozostają kompletnie wyposażone: kuchnia w meble i sprzęt AGD, łazienka w meble łazienkowe, garderoba i piwnica w system elfa. W pokojach na podłodze położona jest deska trójwarstwowa w pozostałych pomieszczeniach terakota. Na ścianach w kuchni i łazience glazura, w WC – tapeta. Mieszkanie po odświeżeniu w roku 2015. Czynsz wraz z miejscem garażowym 610 zł.

Bardzo dobra komunikacja ? 5 min do tramwaju, 8 min do autobusu, 5min do zjazdu na trasę S8. W przyszłości planowana stacja metra oraz kolei SKM. W pobliżu szkoła, państwowe i prywatne przedszkola, żłobek, apteka i przychodnia, sklepy spożywcze, kino, basen, bezpośrednie sąsiedztwo centrum Wola Park. (126-6177)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl