Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie do sprzedaży w Warszawie, widok na duży pokójWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 położone na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 229 500 zł. Mieszkanie ciche, ciepłe – środkowe, słoneczne – okna na południowy wschód, widok na park. Stan – do odnowienia lub remontu. Glazura i terakota starszego typu. Drzwi zewnętrzne nowe i okna wymienione na pcv.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Stan budynku bardzo dobry, po remontach, ocieplony, po wymianie pionów wodnych i instalacji prądowych oraz gazowych. Zadbany hol główny, z monitoringiem, dwie nowe windy (w tym jedna towarowa). Mieszkanie z piwnicą (ok. 2,5 m2). Status prawny mieszkania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Budynek posadowiony na gruncie należącym do Miasta Stołecznego Warszawy (bez roszczeń), w trakcie regulacji prawnych. Spółdzielnia zapewnia, że wkrótce uzyska prawo użytkowania wieczystego gruntu, wówczas będzie możliwe zakładanie ksiąg wieczystych i prawne wyodrębnianie lokali. Czynsz – 344 zł, w tym wszystko (m.in. zaliczki na media i podatki).

Mieszkanie położone w świetnej lokalizacji. Nieopodal duży parking strzeżony oraz plac zabaw dla dzieci. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe i galeria handlowa Fort Wola. Niedaleko do przedszkola, szkoły, gimnazjum oraz przychodni. Dobra komunikacja z centrum Warszawy (zaledwie 5 km), liczne tramwaje oraz autobusy. W niedalekiej przyszłości – także druga linia metra. (126-6360)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl