Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon w mieszkaniu do sprzedaży na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 w Warszawie, na Bemowie za cenę 439 000 zł. Mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze. Blok z 1980 roku liczy 11 kondygnacji. Super oferta! Mieszkanie w centralnym punkcie, niedaleko Ratusza na Bemowie.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco: salon + 3 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Nowa terakota, glazura w kuchni,łazience i WC. Kuchnia w nowej zabudowie z AGD (zmywarka, okap, kuchnia gazowa). Jeden pokój zabudowany nowymi szafami na wymiar. W łazience ogrzewanie podłogowe.

Mieszkania ma zainstalowane liczniki na zimną i ciepłą wodę. Kaloryfery z podzielnikami ciepła. Spółdzielcza telewizja kablowa. Do mieszkania przynależą dwie piwnice (2 i 10 m2). Mieszkanie z dużym, 70-metrowym, ogrodzonym i zagospodarowanym ogrodem.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – wszystkie węzły komunikacyjne. Blisko urzędy, sklepy, dużo zieleni. Statut mieszkania – odrębna własność z księgą wieczystą.. Cena podlega negocjacjom. Zapraszam na rekonesans. (126-2861)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 605 838 828

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl