Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 84 m2 położone na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 575 000 zł. Mieszkanie nowe idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodzin z dwojgiem dzieci lub na wynajem. Mieszkanie wykonane jest w nowoczesnym stylu architektonicznym z wysokiej jakości materiałów.

Mieszkanie zlokalizowane jest na zamkniętym, strzeżonym 24h osiedlu, z monitoringiem i ochroną. Teren wokół budynku jest ogrodzony. Daje to poczucie kameralności i bezpieczeństwa. Na terenie patio nowy plac zabaw dla dzieci.

Dobra lokalizacja – w sąsiedztwie Centrum Handlowe Wola Park, Lidl. W odległości ok. 200 m od mieszkania zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 129 i 520 na ul. Olbrachta.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– gabinet
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, pozostaje zabudowa kuchni z kuchenką elektryczną, w przedpokoju szafa wnękowa. W gabinecie pozostaje zabudowa – szafa z regałami, w pokoju na piętrze podobnie – szafa z regałami.

Koszty utrzymania mieszkania to 748 zł – w tym m.in. zaliczka za centralne ogrzewanie, zaliczka za wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy, opłata za ochronę 24 h/doba; 4 osoby.

Mieszkanie ma wiele atutów, wśród których można wymienić:
– cichą, spokojną okolicę domów jednorodzinnych
mieszkanie słoneczne, ciepłe
– bardzo dobra lokalizacja
– niedaleko ma zostać wybudowana nowa stacja metra

(126-6527)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl