Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie w Warszawie do sprzedaży w dzielnicy WolaWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 84,40 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 560 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– pomieszczenie użytkowe
– przedpokój
– balkon

Z okiem i balkonu mieszkanie roztacza się piękny widok na sady i drzewa. To świetne miejsce dla domowników pragnących wypoczynku. Mieszkanie ze sporą, pojemną piwnicą o pow. ok. 8,5 m2, jedna z sześciu na dwa bloki. Mieszkanie z miejscem postojowym za 30.000 zł w garażu podziemnym. Dla mieszkańców jest także wydzielone miejsce na rowery i wózki dziecięce. Mieszkanie w bloku bez windy. Istnieje możliwość zakupu mieszkania bez garażu.

Mieszkanie z dużym możliwościami przearanżowania układu pomieszczeń. I tak dla przykładu można przearanżować kuchnię i gabinet, a także salon, aby powstała jadalnia z aneksem, bądź duża otwarta przestrzeń na dole. Mieszkanie jest nowe. Idealnie nadaje się do zamieszkania dla rodzin z dwojgiem dzieci lub na wynajem.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesny system monitoringu oraz całodobowa ochrona. Mieszkanie znajduje się w jednym z dwu bloków na zamkniętym osiedlu. Teren wokół budynku jest ogrodzony. Daje to poczucie kameralności. Na terenie patio nowy plac zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie osiedla znajduje się Centrum Handlowe Wola Park, Lidl. W odległości ok. 200 m od mieszkania zlokalizowany jest przystanek autobusowy linii 129 i 520 na ul. Olbrachta. Całość wykonana jest w nowoczesnym stylu architektonicznym z wysokiej jakości materiałów.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, pozostaje zabudowa kuchni z kuchenką elektryczną, w przedpokoju szafa wnękowa. W gabinecie pozostaje zabudowa- szafa z regałami, w pokoju na piętrze podobnie- szafa z regałami. Koszty utrzymania to 748 zł ? w tym m.in. zaliczka za centralne ogrzewanie, zaliczka za wodę ciepłą i zimną, fundusz remontowy, opłata za ochronę 24 h/doba; 4 osoby. (126-6609)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl