Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w dzielnicy Bemowo, w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na wysokim parterze, w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z 1985 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 290 700 m2. Oprócz funkcji stricte mieszkalnej mieszkanie świetnie nadaje się na prowadzenie działalności gospodarczej.

Mieszkanie idealne dla ludzi ceniących i wymagających ciszy i spokoju. Mieszkanie jest przyjazne dla rodzin z małymi dziećmi jak również osób starszych mających trudności z wchodzeniem i schodzeniem po schodach gdyż istnieje możliwość zjazdu winda w dol na poziom niżej od parteru gdzie znajduje się drugie wyjście z budynku nie wymagające pokonywania żadnych schodów.

Przyszli mieszkańcy mają do dyspozycji:
– salon
– sypialnię
– kuchnię
– łazienkę
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie usytuowane jest w budynku międzymieszkaniowym położonym przy ul. Widawskiej (odchodzącej od ulicy Wrocławskiej) w Warszawie. Gmina Bemowo. Pokoje są rozstawne (duży w kształcie prostokąta, mniejszy w kształcie kwadratu). Do wszystkich pomieszczeń są osobne wejścia z przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo ciche gdyż oddzielone jest od windy dodatkowym korytarzykiem zamykanym na klucz.

W korytarzu znajdują się wejścia do dwóch sąsiadujących lokali. Sąsiedzi są bardzo mili i spokojni. Wszystkie okna z dwóch pokoi i kuchni wychodzą na jedna stronę a dokładniej na zaciszne podwórko. W dużym pokoju są okratowane drzwi i okno.

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Dodatkowo na tym poziomie jest pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków. W mieszkaniu zostały niedawno wymienione wszystkie grzejniki oraz liczniki na ciepła i zimna wodę. Ponadto w całym budynku wymieniono stare rury na nowe.

Mieszkanie świetnie zlokalizowane – w okolicy dużo zieleni, gdzie można pospacerować. Obok budynku jest parking. W pobliżu znajduje się przedszkole, gimnazjum, szkoła podstawowa, poczta, apteka, ZUS oraz supermarket Lidl. (126-6666)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl