Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

salon w mieszkaniu do sprzedaży na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 usytuowane na III piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 520 000 zł. Mieszkanie bez obciążeń finansowych i kredytowych.

Rozkład pomieszczeń:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– 2 łazienki
– garderoba
– przedpokój

Mieszkanie przeszło generalny remont 8 lat temu i zostało odświeżone w zeszłym roku. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów. W pokojach na podłodze deska egzotyczna, a w łazienkach i kuchni terakota. Dwie łazienki z wanna i kabiną prysznicową – do jednej wchodzi się z przedpokoju, a do drugiej z sypialni. Przedpokój kwadratowy – częściowo zabudowany – garderoba. Kuchnia w zabudowie. Mieszkanie jest jasne i ciche.

Mieszkanie z przynależną piwnicą i pomieszczeniem pod schodami (np. na rowery). Mieszkanie z miejscem parkingowym obok bloku (parking strzeżony). We wszystkich pokojach gniazda z kablówki (w ramach kablówki możliwość internetu około 30 zł miesięcznie). (126-6907)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl