Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy BemowoWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na V piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 455 000 zł. Mieszkanie jest funkcjonalne, ciche oraz ciepłe. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości. Okna drewniane firmy Goran. Kuchnia w pełni wyposażona. Drzwi antywłamaniowe Dierre. Dwie przestronne szafy wnękowe. Wysokość pomieszczeń ponadstandardowa – 2,89 metra.

Mieszkanie składa się z: salonu + sypialni + kuchni + łazienki + przedpokoju

W budynku na parterze pokój z pełnym zapleczem na wszelkiego rodzaju imprezy towarzyskie w większym gronie. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską na tym samym piętrze o powierzchni 3,8 m2 w cenie 15 000 zł. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo 25 tys. PLN.

Mieszkanie na osiedlu, które składa się z sześciu budynków. Za każdym z nich znajduje się plac zabaw przeznaczony dla innej grupy wiekowej dzieci oraz za ostatnim mini-siłownia na powietrzu. Osiedle zlokalizowane jest w pobliżu ulic Powstańców Śląskich i Górczewskiej, dzięki czemu jest to doskonale skomunikowane miejsce. Osłonięte jest jednak innymi inwestycjami, dlatego jest ciche i spokojne. W przyszłości również stacja Metra.

Mieszkanie w budynku z elegancką recepcją, co ułatwia załatwienie czasochłonnych spraw typu odbiór paczki. W środku wykończony jest naturalnym kamieniem, w recepcji znajduje się fontanna. (126-6964)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl