Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na Bemowie w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na IX piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1999 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 360 000 zł. Mieszkanie ciepłe i jasne. Okna zorientowane w kierunku wsch-płd i z uwagi na wysokie piętro oraz dużą przestrzeń między blokami w mieszkaniu jest jasno o każdej porze dnia, a rano dużo słońca.

Mieszkanie z zabudową stałą i niektórymi sprzętami AGD w cenie (szafa na całą ścianę w dużym pokoju, szafa wnękowa w przedpokoju oraz zabudowa przy drzwiach wejściowych, zabudowa kuchenna w tym zmywarka, płyta gazowa, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, zabudowa łazienkowa).

Mieszkania ma położona litą deskę dębową na podłodze w pokojach, a w przedpokoju, łazience i kuchni – terakotę. Na ścianach w łazience i kuchni glazura.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Bardzo ciche sąsiedztwo. W bloku funkcjonują 2 windy – mała i duża. Mieszkanie z piwnicą o powierzchni 2,5 m2 oraz wspólnym pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie z kwotą 656 zł czynszu miesięcznego za cztery osoby. Liczniki tylko na wodę i prąd. Gaz ryczatłowo wliczony w czynsz mieszkania. Dostępne różne sieci kablowe.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl