Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, dzielnica BemowoWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 86 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 559 000 zł. Atuty mieszkania to na pewno cicha i spokojna okolica, ciepłe wnętrze oraz przestrzeń.

Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń dające duże możliwości aranżacyjne: salon + loggia + kuchnia + hol + 3 sypialnie + kuchnia + hol + przedpokój + łazienka + wc

Mieszkanie w dobrym standardzie: na podłodze w pokojach położone panele, w kuchni, holu, łazience i WC – terakota. Okna drewniane nowego typu trójszybowe. Ekspozycja okien wchód i zachód. Standard mieszkania podnosi zainstalowana klimatyzacja. Drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Mieszkanie korzystnie zlokalizowane – dogodne połączenie z centrum miasta dzięki licznym ciągom komunikacyjnym o dużej przepustowości, dobrze rozbudowana komunikacja miejska- autobusy, tramwaje w niedalekiej przyszłości Metro. Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych – w sąsiedztwie Park Górczewska, liczne place zabaw i skwery spacerowe. Bogata i dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo- handlowa oraz centra i galerie handlowe, placówki oświatowe i kulturalne, liczne punkty opieki medycznej.

Mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym o pow 11,5 m2 dodatkowo płatne 11 000 zł oraz komórka lokatorska o pow 5,3 m2. (126-7080)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl