Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane w 12-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 309 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju

Mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej lokalizacji, przy bardzo dobrze rozwiniętym węźle komunikacyjnym, autobusy i tramwaje – można jechać gdzie się chce – 20 minut od Centrum miasta. Bardzo duży wybór sklepów, dla jedzących na mieście dużo lokali z pizza, sushi, kebabami i innymi cudami. Aktywny – tez będzie zadowolony, niedaleko basen, siłownie, siłownie plenerowe, kluby fitnes. Zaletą lokalizacji jest też niedaleka odległość od Parku Kampinoskiego, Lasku Bemowskiego jak i Fortów Bema.

Mieszkanie świeżo odmalowane, w zasadzie można spakować swoje rzeczy i można przyjść i mieszkać. Mieszkanie zabezpieczone kratami w oknach, z wyjściem na ogród, którym można się zajmować i hodować roślinki. Jeżeli ogród komuś nie jest potrzebny istnieje możliwość jego zlikwidowania i zwrotu na łono administracji. Na balkon wyprowadzenie wody, które ułatwia podlewanie ogrodu, a w samym ogrodzie instalacja do podlewania natryskowego. (126-7087)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl