Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, na Bemowie, widok na kuchnięWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 73 m2 położone na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2010 roiku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 627 000 zł. Mieszkanie słoneczne, jasne i rozkładowe:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– 2 balkony

Budynek z windą. Mieszkanie z dwoma pojemnymi szafami z drzwiami przesuwnymi robionymi na wymiar. W pokojach piękny parkiet dębowy, w kuchni i hollu gres polerowany. Kuchnia widna z oknem wyposażona w szafki z frontami drewnianymi, wyciąg, zmywarka, zlewozmywak, kuchnia gazowa z piekarnikiem elektrycznym. Łazienka wyposażona w wannę, kabinę prysznicową, umywalkę z szafką oraz sedes firmy Roca.

Mieszkanie z drzwiami wewnętrznymi firmy Porta. Mieszkanie z szerokopasmowym internetem oraz bardzo tanią osiedlową TV kablową. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 6 m2 i miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 40 000 zł. Na zewnątrz i wewnątrz budynku monitoring i ochrona przez 24 h.

Mieszkanie znakomicie położone – bardzo dobra komunikacja, autobusy, tramwaje, liczne placówki handlowe i usługowe min. Hala Wola, Biedronka, apteka, bazarek. Bardzo blisko do parku Górczewska oraz licznych terenów zielonych. W okolicy liczne ścieżki rowerowe, place zabaw, szkoły i przedszkola. Szybki i dogodny dojazd do galerii handlowej Wola Park. (126-7136)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl