Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu luksusowo urządzazony salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - BemowoWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 60,87 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 540 000 zł.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu: salonu + aneks kuchenny + 2 sypialnie + korytarz + łazienka.

Mieszkanie ułożone w kierunku północno-zachodnim. Wyposażenie: kuchnia zabudowana wraz z lodówką (w zabudowie), zmywarką (w zabudowie), płytą indukcyjną, okapem, piekarnikiem (w słupku), mikrofalówką (w słupku); łazienka – wanna, pralko-suszarka; przedpokój – duża szafa wnękowa, oddzielny zabudowany słupek.

Budynek monitorowany, wyposażony w nowoczesną windę, światłowód. Na kondygnacji dostępnej z ulicy znajdują się lokale usługowe (kosmetyczka/fryzjer, stomatolog, sklep rowerowy, sklep z żywnością ekologiczną). W bloku znajduje się 35 mieszkań, teren wejścia odgrodzony tak samo jak i przypisany do budynku plac zabaw dla dzieci wraz z wyposażeniem.

Mieszkanie stosunkowo tan ie w utrzymaniu – opłaty wraz z miejscem postojowym (liczone na trzy osoby) mieszczą się w okolicach kwoty 650 zł/miesięcznie – oddzielne liczniki do rozliczenia wody (ciepłej i zimnej), ogrzewania. W bloku zawiązana jest wspólnota mieszkaniowa – co sprawia że mieszkańcy sami decydują o zmianach, remontach itp. w budynku a jednocześnie wpływa to korzystnie na wysokość opłat. Mieszkanie wolne od zaraz. (126-7128)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl