Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie, na BemowieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1985 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 435 000 zł. Własność hipoteczna.

Rozkład pokoi: salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + wc + holl + balkon + piwnicy.

Mieszkanie o bardzo przemyślanym rozkładzie pokoi, wszystkie pokoje bardzo ustawne. Okna mieszkania wychodzą na dwie strony budynku, dzięki czemu w mieszkaniu jest zawsze dużo światła, dodatkowo widok na zieleń.

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Właściciel pojazdów mogą parkować swoje samochody na ogrodzonym terenie naokoło bloku. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są odgrodzone, zagospodarowane tereny zielone naokoło bloku, miejsce zabaw dla dzieci.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – niedaleko ciąg komunikacyjny (ul. Powstańców Śląskich – tramwaje i autobusy), w pobliżu sklepy, bazar, centrum handlowe. Niedaleko Puszcza Kampinoska, idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji. (126-7228)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl