Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia nowoczesny salon w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie - BemowoWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 499 000 zł. Mieszkanie niezwykle nowocześnie wykończone. Okna drewniane.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże całodobowy monitoring. Pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny. Na części elewacji piaskowiec i granit. Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna, ponieważ w budynku znajdują się zaledwie 24 mieszkania, jeśli więc masz dość blokowisk, to ta oferta powinna Cię zainteresować.

Mieszkanie z ekspozycją okien na południe, co doskonale wpływa na nasłonecznienie mieszkania a także panujący w nim klimat. Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym na poziomie -1 (dodatkowo płatne 29 000 zł). Czynsz miesięczny to ok. 450 zł. wraz z opłatami za parking i funduszem remontowym. Dodatkowo prąd 230 zł co 2 miesiące.

Mieszkanie rewelacyjnie zlokalizowane na Warszawskim Bemowie, nieopodal liczne sklepy w tym nocne, Hala Wola, Urząd Dzielnicy Bemowo, Park Górczewska z amfiteatrem, górką, placami zabaw, siłownią, wybiegiem dla psów, Park Kampinoski zachęcający do długich spacerów lub wycieczek rowerowych. W niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe Wola Park, Fort Wola, Factory Ursus czy TESCO. Nieruchomość położona jest w pobliżu wielu przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Dojazd do trasy S8 możliwy od strony ul. Połczyńskiej lub Górczewskiej. Planowana jest także 2 linia metra z przystankami Powstańców Śląskich i Ratusz. (126-7388)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl