Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 350 000 zł. Mieszkanie bardzo ładne, nieskazitelnie czyste, zadbane, starannie wykończone, odświeżone dwa lata temu, częściowo umeblowane.

Rozkład pokoi: salon + aneks kuchenny + sypialnia + przedpokój + garderoba + łazienka + balkon

Mieszkanie znakomicie zlokalizowane w świetnym punkcie komunikacyjnym, w pobliżu skrzyżowania ul. Górczewskiej i Powstańców Śląskich (autobusy, tramwaje, a w perspektywie również METRO). Mieści się w zadbanym budynku usytuowanym w estetycznym pasażu handlowo-usługowym z apteką, gabinetem kosmetycznym, stomatologicznym, okulistycznym, zakładem fotograficznym, klubem bilardowym, pizzerią, szkołą językową, bankiem itp. Tuż obok (300 m) jest Lidl, a w niedalekiej okolicy (800 m) CH Wola Park i Tesco. Obok budynku jest ogólnodostępny parking. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. Czynsz do SM: ok. 350 zł/m-c.

Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu pod budynkiem (dodatkowo płatne – 20 tys. zł). Miejsce jest tuż obok wejścia do garażu z klatki schodowej. W budynku nie ma windy, jest rowerownia, są dwie sieci kablowe (UPC i Vectra).

Mieszkanie idealne pod wynajem. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane i lokator jest chętny kontynuować wynajem długookresowo. Ze względu na wynajem mieszkanie będzie dostępne po dwóch miesiącach od podpisania umowy przedwstępnej lub od ręki w przypadku przejęcia wynajmu.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl