Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży na warszawskim BemowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 402 000 zł. Mieszkanie na sprzedaż z całym wyposażeniem.

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon

Dobra lokalizacja – mieszkanie położone na zamkniętym terenie, gdzie znajduje się tylko jeden budynek. Własność hipoteczna, bez obciążeń. Budynkiem zarządza wspólnota. Orientacyjny czynsz ok. 350 zł. Okna wychodzą na jedną stronę (wewnętrzną ), co zapewnia prawdziwy spokój- nie dochodzą odgłosy żadnej z ulic.

Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym (wjazd na pilota bezpośrednio z ulicy). Miejsce jest na tyle przestronne (powierzchnia 15 m2), że istnieje możliwość wygospodarowania miejsca na przechowywanie np. roweru.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7429)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl