Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 położone na VI piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku z 1981 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 304 999 zł. Mieszkanie rozkładowe, co oznacza, że do każdego pokoju można wejść z przedpokoju.

Mieszkanie z przynależną piwnica. Mieszkanie świetnie położone – blisko przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy (Biedronka, kwiaciarnia, bank PKO, 24h i inne), przystanki autobusowe i tramwajowe (do planowanej stacji II linii metra Bemowo Ratusz około 4 min.). W celach rekreacyjnych i aktywności sportowej po około 7 min. znajdziemy się w lesie na Starym Bemowie, zaś na zakupy w CH Carrefour mamy około 10 min. Z balkonu widok na wygrodzony plac zabaw dla dzieci. Budynek ocieplony.

Mieszkanie o wystawie okien na wschód i zachód. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą. W podanej cenie czynszu za mieszkanie zawarta jest opłata za wodę, gaz i ogrzewanie. Pozostawienie mebli do uzgodnienia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7432)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl