Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie na BemowieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane na IV piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1982 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 440 000 zł. Mieszkanie przeszło generalny remont, w trakcie którego wymieniono piony. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, jasne, słoneczne, ciepłe.

Mieszkanie w dobrym standardzie. Wszystkie okna PCV.
Rozkład pomieszczeń: balkon + salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + wc + przedpokój

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Miejsca postojowe pod blokiem ogólnodostępne. Mieszkanie w korzystnej lokalizacji – blisko przedszkole, szkoła, park z amfiteatrem i dużym placem zabaw, sklepy, poczta, itd. Niski czynsz ok. 420 zł. Klatka czysta, mili i spokojni sąsiedzi. (126-7530)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl