Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane na IV piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1976 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 305 000 zł. Mieszkanie własnościowe, założona księga wieczysta. Nie ma przeszkód prawnych do zakupu z wykorzystaniem kredytu bankowego.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

W mieszkaniu wymienione okna plastikowe we wszystkich pomieszczeniach. Widok na południowy – wschód. Mieszkanie narożne, bardzo widne i ciepłe. Wymienione drzwi zewnętrzne. Dodatkowo na korytarzu krata. Mieszkanie do sprzedaży z przynależną komórką lokatorską.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – nieopodal sklepy, centra handlowe, apteki, poczta, nowe place zabaw, boisko, żłobki, przedszkola, oraz placówki edukacyjne – szkoły, licea jak i wyższe uczelnie. Przed blokiem duży parking strzeżony z możliwością wynajęcia miejsca postojowego.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7585)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl