Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone na VI piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 430 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– przedsionek
– balkon/logia

Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe. Na każdym piętrze po 2 mieszkania. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – okolica spokojna, blisko parku Bemowo, w bezpośredniej okolicy sklepy znanych marek spożywczych, drogeria, apteka, przychodnia, szkoły, przedszkola, żłobek, plac zabaw. Parking publiczny, pod blokiem, nie ma większych problemów z parkowaniem. Dobre połączenie do Centrum, tramwaj, autobus.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7606)

Kontakt:
Tel.: 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl