Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na Bemowie, w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane na VI piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2013 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 460 000 zł. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie na sprzedaż ze wszystkimi meblami, wyposażeniem oraz sprzętem AGD/RTV w cenie.

Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z wystawą okien na południowy-wschód oraz północy-zachód. Z okiem widok na zieleń, tereny kampusu WAT-u, co zapewnia ciszę, spokój oraz daje gwarancję, że nie powstaną tu nowe bloki.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w wysokim standardzie. Przy jego wykańczaniu korzystano wyłącznie z najlepszych gatunkowo materiałów. Stanowisko parkingowe w hali garażowej płatne dodatkowo 29 000 złotych. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – blisko przystanek komunikacji miejskiej, z którego odjeżdża mnóstwo autobusów i tramwajów.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7678)

Kontakt:
e-mail: warszawa@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl