Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu kuchnia w mieszkaniu na sprzedaż w Warszawie na BemowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na VII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 323 000 zł.

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój.

Mieszkanie niezwykle słoneczne, jasne i przestronne. Dobry standard – w mieszkaniu położona klepka na podłodze w pokojach, a w kuchni wykładzina zmywalna. Dobra lokalizacja – dużo zieleni, dobry dojazd w planie stacja metra.

Mieszkanie po remoncie, który obejmował między innymi wymianę instalacji co, cw, zw. Mieszkanie do odnowienia i adaptacji. Przedpokój zabudowany.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7624)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl