Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przestawia wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, na BemowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 432 426 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, w samym sercu nowopowstałego, nowoczesnego osiedla. Co ważne – wokół budynku (z 2002 r.) w którym mieści się nasz lokal już nic nie powstanie, gdyż teren został już zagospodarowany. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażona (kuchenka i płyta elektryczna – nie ma gazu, okap teleskopowy, zmywarka, lodówka, pralka). Mieszkanie dzięki ciekawemu rozkładowi bardzo przestrzenne jak na swój metraż, co stanowi jego niewątpliwy atut.

Mieszkanie do sprzedaży z przynależną piwnicą oraz miejscem parkingowym tuż przed oknem na wpół ogrodzonym terenie wspólnoty mieszkaniowej (nie zamontowano jeszcze bramy wjazdowej). Mieszkanie jest w pełni okablowane, istnieje możliwość swobodnego podłączenia tv, telefonu, Internetu. (126-7739)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl