Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie w dzielnicy BemowoWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na III piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 1990 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 305 000 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– wc
– loggia

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni około 4 m2 oraz komórka na półpiętrze o powierzchni około 1 m2. Mieszkanie dwustronne wchód-zachód. Teren budynku ogrodzony, monitorowany, zadbany. Przy budynku wydzielony parking dla samochodów. Dużo zieleni, plac zabaw. Doskonała infrastruktura (sklepy, przedszkola, szkoły, etc.) i komunikacja z Centrum (tramwaj, autobus, jedna ulica Połczyńska do samego Centrum).

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7278)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl