Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1979 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 400 400 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– loggia
– przedpokój

Mieszkanie jest duże, przestronne, dzięki czemu świetnie nadaje się do zamieszkania dla rodziny. Dodatkowo istniej możliwość korzystania ze wspólnego schowka, gdzie można schować wózek bądź rower. Mieszkanie z piwnicą. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – bardzo spokojna okolica, bardzo sympatyczni sąsiedzi, blisko przystanek autobusowy bądź tramwajowy, z którego można dotrzeć do Centrum nawet 20 minut.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7798)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl