Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu widowiskowy taras w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie na BemowieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 88 m2 usytuowane na wysokim parterze, w budynku z 2015 roku na Bemowie w Warszawie za cenę 559 000 zł. Mieszkanie niezwykle jasne, słoneczne i widne. Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie pomieszczeń:
– taras
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie znajduje się w budynku o podwyższonym standardzie wykończenia (czarny granit do 1 pietra). Mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie z przynależną komórką (dodatkowo płatna 10 000 zł) oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 25 000 zł).

Atrakcyjna lokalizacja, mieszkanie znajduje się w okolicy z dużą ilością zieleni oraz przestrzeni do odpoczynku pomiędzy istniejącymi budynkami mieszkalnymi. W pobliżu mieszkania przedszkola, szkoły, poczta, sklepy. Bardzo dogodne miejsce komunikacyjnie – w niedalekiej przyszłości w pobliżu metro.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-6614)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl