Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

10 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu w Warszawie na sprzedażWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62,50 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1994 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 415 000 zł. Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– 2 sypialnie
– salon
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– korytarz
– jadalnia

Mieszkanie umeblowane, przygotowane do natychmiastowego zamieszkania. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2013 roku. W trakcie prac remontowych wstawiono nowe, plastikowe okna z roletami przeciwsłonecznymi, wszystkie pomieszczenia zostały odmalowane. Podłoga w pomieszczeniach wykonana z paneli podłogowych, w kuchni, łazience, wc i przedpokoju są to płytki podłogowe.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe. Podwórko z dużą ilością zieleni oraz placem zabaw dla dzieci. Osiedle usytuowany na skraju lotniska Nowe Babice. Świetna lokalizacja – nieopodal mieszkania mamy szkoły, markety znanej sieci, kino, galerię handlową, pływalnię, Kampus Wojskowej Akademii Technicznej (15 minut na piechotę). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7918)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl