Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia mieszkanie do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1992 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 369 000 zł. Rozmieszczenie pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Mieszkanie dobrze doświetlone. Duża odległość od przeciwległego bloku zapewnia poczucie prywatności i komfortu. Mieszkanie ciche, co zawdzięcza m.in. ekspozycji na domy jednorodzinne oraz patio. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się nieopodal sklepów spożywczych, przedszkola, szkoły i poczty. Dojazd do centrum zajmuje tylko 15 min. Dojście do przystanku autobusowego – 2 min. Możliwość dokupienia samodzielnego garażu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7910)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl