Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

14 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 usytuowane na IV piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 380 000 zł. Mieszkanie niezwykle estetycznie wykończone, bardzo słoneczne i ciche. Wyjątkowo atrakcyjna cena.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Znakomita lokalizacja – mieszkanie znajduje się nieopodal przystanków tramwajowych i autobusowych, blisko szkoły, przedszkola, sklepów i parków. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Wysoki standard i dobrej jakości materiały wykończeniowe, np. parkiet dębowy na podłodze, gres, okna pcv. Mieszkanie przeszło kapitelny remont ((z wyjątkiem łazienki). Uregulowana kwestia gruntów. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7533)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl